Vytvoříme pro Vás internetovou prezentaci od jednoduché mikrostránky, přes firemní webové stránky, e-shopy, internetové prezentace na míru, až po webové stránky cestovních kanceláří, redakčních a informačních systémů.

Microsite

Microsite je webová stránka s velmi malým počtem podstránek, která je zaměřená na propagaci určitého produktu nebo služby. Bývá také využívána k oslovení určité skupiny zákazníků. Více o microsite.

Typizovaný web

Typizovaný web využívá standardizované rozvržení základních prvků webové stránky. Hlavními výhodami využití typizovaného webu je rychlost spuštění a výhodná cena. Více o typizovaném webu.

Firemní web

Buďte vidět v husté sití firemních stránek na internetu a využijte jejich potenciál na maximum. Pro Vaše podnikání vytvoříme vhodné webové stránky, které ocení nejen zákazníci, ale i Vaši obchodní partneři. Více o firemním webu.

Cestovní kanceláře

Prodej zájezdů po internetu se neustále zvyšuje, využijte i vy naplno možností internetu. Vytvoříme pro Vás moderní webové stránky s prodejem zájezdů a exportem do cestovní agentur. Obsluhu nabídky můžete provádět z pohodlí Vašeho domova přes redakční systém naší výroby. Více o internetových stránkách pro cestovní kancelář.

Web na míru

Na míru vytvoříme specifické webové stránky přesně dle vašich potřeb a přání. Více o internetových stránkách na míru.

E-shop

Kvalitní a přehledný internetový obchod je základem úspěšného podnikání na internetu. Obsluha přes námi vytvořený redakční systém. Tisk faktur, export do katalogů, platby kartou, Paypal jsou pro nás samozřejmostí. Více o internetovém obchodu.

 

Nejste si jisti výběrem služby, která nejvíce odpovídá Vašim potřebám?

NEVADÍ!

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle níže, nebo vyplňte kontaktní formulář nacházející se v kontaktech...